یارافارما وب سایت رسمی داروخانه دکتر شقایق گنجه می باشد، که با هدف ارائه خدمات آسانتر و یاری رساندن به هموطنان عزیزمان و به منظور ایجاد یک پایگاه جامع اطلاع رسانی محصولات داروخانه ای در کشور تاسیس شده است، تا امکان خرید کلیه محصولات داروخانه به غیر از دارو را بدون محدودیت زمان و مکان در سراسر کشور فراهم کند.

یارافارما همواره تلاش خواهد کرد تا در طول فرآیند خرید آنلاین یعنی پیش، حین و پس از آن  یاری رسان مشتریان خود باشد و بالاترین ارزش را برای آنها خلق کند تا قدمی هر چند کوچک در ارتقای سلامت جامعه بردارد.

داروخانه آنلاین یارافارما با تسهیل ارتباط با مخاطبان اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات غیر دارویی داروخانه مانند محصولات آرایشی، بهداشتی، مکمل های رژیمی غذایی، ارتوپدی، مادر و کودک، تجهیزات پزشکی در وب سایت خود کرده است و با گروه بندی، منوهای دسترسی آسان، جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر این امکان را فراهم ساخته است تا مشتریان عزیز با کمترین زمان بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب و با مقایسه سایر کالاهای مشابه و یا مشاوره تخصصی آنلاین  با دکتر داروساز بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب نمایند.

معرفی محصولات به همراه مشخصات، نحوه مصرف، موارد مصرف یا منع مصرف، کاربرد، اجزاء تشکیل دهنده، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده از جمله خدماتی است که برای شناخت و انتخاب بهتر محصول می توانید از وب سایت یارافارما دریافت کنید. (اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و وب سایت یارافارما دخل  تصرفی در توصیه های علمی آن ندارد.)

همچنین مشتریان عزیز می توانند در ساعت های کاری داروخانه در زمینه های پوست و مو، استفاده از لوازم آرایشی، بدنسازی و یا سوالات دارویی خود به صورت رایگان از دکتر داروساز مشاوره آنلاین بگیرند.

درج نظر، انتقاد، پرسش و یا درخواست مشاوره امکان پذیر بوده و کارشناسان مربوطه در کمترین زمان اقدام به پاسخ گویی خواهند نمود.

همچنین جهت یاری و آگاهی رساندن به منظور ارتقای سلامت جامعه با ارائه مقالات و مطالب مفید در حوزه های مختلف سلامت از جمله امکانات حاشیه ای و مفید مجله یارافارما در وب سایت می باشد که از جدیدترین ومعتبرترین منابع استخراج و با ذکر منبع در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.

 

آدرس: تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، میدان سلماس، خیابان شهریار، پلاک ۲۳ ، داروخانه دکتر شقایق گنجه

تلفن: ۰۲۱۸۸۳۳۷۲۷۹