در حال نمایش 13 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند اپو

شرکت اپو (Oppo) در سال ۱۹۹۷ در سیاتل آمریکا تاسیس شد و پس از موفقیت‌های چشمگیر در زمینه تولید انواع ساپورت‌های ارتوپدی، به سرعت توانست نام تجاری خود را در عرصه بین المللی ثبت کند. هم اکنون با وجود نمایندگی محصولات ارتوپدی اوپو در ۶۰ کشور مختلف، سالانه در حدود ۴ میلیون نفر در ۶۰ کشور از ۵ قاره مختلف دنیا از محصولات ارتوپدی و کالاهای طبی این برند استفاده می‌کنند. و بدون شک، اپو یکی از بزرگترین برندهای ساپورت‌های ارتوپدی در جهان است. طراحی دقیق و سازگار با ارگونومی بدن در شرایط مختلف، از نقاط قوت محصولات اپو به شمار می‌رود. شرکت اپو را می‌توان قوی‌ترین شرکت در زمینه ساخت ساپورت‌های ورزشی و پزشکی دانست. برخی معتقدند شرکت OPPO بر روی نیازهای بیماران تمرکز کرده است.

 اپو (Oppo)

اپو OPPO یکی از شناخت شده ترین برندها، در لوازم ارتوپدی میباشد که محصولات آن از کیفیت و تنوع بالائی برخوردار است که شامل :

انواع گردن بند نرم و سخت
کتف بند، آرنج بند و مچ بند
انواع کمر بند طبی
شکم بند بارداری
انواع زانو بند و مچ بند پا
چسب عضله، ساپورت سیلیکونی و کیسه یخ و آبگرم می باشد.

 

 

بهترین محصولات اپو

زانوبند فنر دار پای راست
شست و مچ بند
کرست گردن سفت و محکم
ساق بند
قوز بند
شکم بند

 

خرید محصولات اپو

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات اپو میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات اپو

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند اپو با بهترین قیمت می باشد.