در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند تک ژن فارما

شرکت دانش بنیان تک ژن، به عنوان اولین شرکت تولید کننده صنعتی میکرو ارگانیسم های کاربردی در صنایع غذایی و مکمل های پروبیوتیک در سال 1383 تاسیس شد. این شرکت با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته تولید، راه اندازی آزمایشگاه های تخصصی، کنترل کیفیت مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی و سرمایه گذاری عظیم در راستای افزایش حجم تولید صنعتی، به بومی سازی تولید این محصولات نوین اقدام نموده است.هدف اصلی این شرکت تولید محصولاتی بر پایه سویه های بومی و سازگار با فلور میکروبی مردم ایران با کیفیتی در حد استاندارد های بین المللی است. به این منظور واحد تحقیق و توسعه تک ژن به پشتوانه بیش از 10 سال تحقیق هدفمند توسط برترین متخصصین اقدام به گردآوری کلکسیونی بالغ بر 700 سویه از باکتری های اسید لاکتیک بومی ایران نموده است. این سویه ها بر اساس استاندارد های بین المللی ارزیابی و پس از مطالعات آزمایشگاهی و بالینی با همکاری دانشگاه های معتبر داخلی و بین المللی و کسب مجوز های لازم به بازار عرضه شد.

محصولات برند تک ژن فارما

این شرکت با بهره گیری از متخصصان زبده در زمینه تولید مکملهای غذایی و تولیدی توانسته است ظرفیت تولید خود را به 7000 تن در سال برساند. محصولات این برند به شرح زیرند:

انواع پروبیوتیک های دام، طیو و آبزیان
انواع پروبیوتیک های انسانی
استارترهای لبنی
فرآورده های بیولوژیک مانند توکسین بایندر، آنزیم و متابولیتهای میکروبی دیگر
برند تک ژن فارما تلاش خود را به تولید میکروارگانیسم های کاربردی در صنایع غذایی معطوف ساخته است و همین امر سبب شده است که محصولات این برند مورد توجه تمامی افراد قرار بگیرند و نقش موثری در ارتقا سلامتی افراد داشته باشد.

بهترین محصولات تک ژن فارما

ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما ۳۰ عدد

کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما ۳۰ عدد

کپسول بایو فم تک ژن فارما

 

خرید محصولات تک ژن فارما

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات تک ژن فارما میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

قیمت محصولات تک ژن فارما

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند تک ژن فارما با بهترین قیمت می باشد.