در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند درماگور

کمپانی کورین دوبرون، تولید کننده محصولات درماگور که به عنوان نخستین آزمایشگاه محصولات آرایشی درمانی با کیفیت بالا شناخته می‌شود، در موناکو شروع به فعالیت کرد. این کمپانی با توجه به نظریه استاد پوست شناسی هنری تایزر: حفاظت از بیمار در برابر محیط پر استرس و آلاینده‌ها وظیفه اساسی پزشکان است، ساخته شد.به همین دلیل توافق میان متخصصان پوست شناسی و متخصصان علوم آرایشی به تولید محصولاتی در راستای درمان پوست منجر می‌شود. این محصولات با نام برند درماگور ساخته شد.

برند Dermagor در واقع تلفیقی از دو دانش Dermatology (علم مراقبت از پوست) و Cosmetology (علم زیبایی و آرایش) می‌باشد. تلفیق این دو دانش در یکدیگر را dermocosmetology می‌نامند که پایه و اساس برند درماگور را تشکیل می‌دهد.تمامی فعالیت‌های این برند در راستای مراقبت از پوست و درمان مشکلات آن بر اساس آخرین دستاوردهای علمی Dermatology و Cosmetology است. محصولات درماگور نیز تحت نظر تیمی متشکل از مجرب‌ترین متخصصین پوست، شیمی دان‌ها و داروسازان تولید می‌گردند.

 

این محصولات در چندین لاین جداگانه تقسیم بندی می‌شوند از جمله لاین اریکالم، آتوپیکالم، ماتیدرم و … .

 

بهترین محصولات درماگور

کلد کرم درماگور و لوسیون آتوپیکالم درماگور جزء پرفروش‌ترین محصولات این برند هستند.

 

خرید محصولات درماگور

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات درماگور میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات درماگور

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند درماگور با بهترین قیمت می باشد.