در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند دپی

شرکت داروسازی آرایشی بهداشتی پیلتن در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و فعالیت خود را در سال ۱۳۷۵ با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با استفاده از عصاره‌های گیاهی و منابع جدید با اخذ مجوز تولید محصولات آرایشی و بهداشتی از سازمان‌های مربوطه کار خود را در شهر قم آغاز نمود. برند دپی (Depi) یکی از تولیدات این شرکت است که شامل انواع فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی است.
تمرکز بر محصولات بهداشت عمومی نقطه خالی بین تمامی تولید کننده های آرایشی و بهداشتی بوده است ، داشتن انواع محصولات اصلاح از پودر مو بر تا ژل و اسپری مو بر با قیمت بسیار پایین و انواع ژل های تسکین دهنده و کرم و… با قیمت های بسیار پایین ویژگی اصلی محصولات دپی است.

انواع محصولات دپی

محصولات اصلاح از جمله انواع پودر مو بر ، موم سرد ، کرم مو بر صورت ، کرم مو بر بدن ، اسپری مو بر ، ژل مو بر ، پد اپیلاسیون

محصولات مراقبت بدن مانند ژل تسکین دهنده ، ژل گرم کننده ، کرم ترک پا ، لوسیون بدن

محصولات حالت دهنده مو مانند ژل مو ، واکس مو و….

 

 

بهترین محصولات دپی

پودر موبر دپی مناسب پوست های حساس با رایحه کاج ۵۰ گرم

خوشبو کننده هوا حاوی اکالپیتوس دپی ۱۸۵ میلی لیتر

لوسیون بعد نیش حشرات دپی ۴۵ میلی لیتر

کرم ماساژ دپی ۱۰۰ میلی لیتر

کرم ماساژ ضد درد دپی تسکین دردهای عضلانی ۳۷ گرم

 

خرید محصولات دپی

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات دپی میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات دپی

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند دپی با بهترین قیمت می باشد.