در حال نمایش 12 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند ریجوی

مراقبت از لبخندهای مان به جای آنکه کاری مشکل و پردردسر باشد باید فعالیتی لذت بخش باشد که مشتاق به انجامش هستیم. ایجاد شادی و لذت مهم ترین باور و هدف ریجوی است و نام برند ریجوی نیز منعکس کننده همین باور است؛ یعنی تکرار شادی. به معنی آنکه شادی باید مکرر و تکرار پذیر باشد و در تمامی جنبه‌های زندگی روزانه ما وجود داشته باشد.

برند ریجوی مواد اولیه مورد نیاز خود را از مالزی وارد می‌کند و در کشور ایران محصولات خود را با آن مواد اولیه تولید می‌کند. تمامی مسواک‌های این برند به صورت ارگونومیک بوده زیرا بر خلاف مواد پلاستیکی که تجزیه شان دو هزار سال طول می‌کشد، در مدت زمان کوتاه تجزیه و به طبیعت باز می‌گردد.

برند ریجوی در سال ۱۳۹۹ به منظور ارتقاء سلامت دهان و دندان تاسیس شد. این برند زیر مجموعه شکوفا منش است. شرکت شکوفا در دهه ۱۳۲۰ فعالیت خود را از کسب و کاری کوچک در بازارهای مشهد آغاز کرد و در حال حاضر یکی از کارگزاران پیشتاز و برجسته خدمات توسعه بازار در خاورمیانه است.

خمیردندان ریجوی

خرید محصولات ریجوی

ریجوی محصولاتی همچون مسواک، خمیردندان و نخ دندان تولید می‌کند که به همان اندازه که باعث پاکیزگی می‌شوند شادی بخش لحظات زندگی خواهند بود.

 

قیمت محصولات ریجوی

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده انواع محصولات برند ریجوی با بهترین قیمت می باشد.