در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند زیست تخمیر

شرکت دانش بنیان زیست تخمیر (Zist Takhmir) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمود. تمام محصولات پروبیوتیک موجود در بازار دارویی ایران قبل از آغاز به کار این شرکت، وارداتی بوده و مالک ایده نوین تولید این فراورده‌ها در داخل شرکت زیست تخمیر بود. شکل گیری این شرکت با توجه به نیاز کشور به محصولات پروبیوتیک و با تکیه بر فناوری بومی در کشور و همچنین با استفاده از باکتری‌های فلور نرمال بدن افراد ایرانی بوده است. شرکت زیست تخمیر در سال ۱۳۸۸ با شماره ۳۶۸۲۱۱ ثبت و به عضویت مرکز رشد فراورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران درآمد. هم اکنون نیز موفق به تولید انبوه فراورده‌های مکمل خوراکی پروبیوتیک در اشکال کپسول، ساشه و قطره خوراکی شده است.

این شرکت در تلاش است تا با استفاده از موادی با کیفیت محصولاتی با اثربخشی بالا را به بازار عرضه کند. محصولات این برند در اشکال مختلفی از جمله کپسول، ساشه و قطره خوراکی تولید می گردند. مراحل تولید این محصولات شامل مرحله فرمانتاسیون باکتری، مقاوم سازی باکتری و خشک کردن سویه است. این شرکت مجهز به لابراتورهای مجهزی است و بخش کنترل کیفی آن نظارت سختگیرانه ای بر تولید محصولات پروبیوتیک دارد.


بهترین محصولات زیست تخمیر

کپسول ژری لاکت زیست تخمیر که حاوی پروبیوتیک‌های مفید است و سبب رفع مشکلات گوارشی و تقویت سیستم ایمنی در سالمندان می‌شود.

کپسول فمی لاکت زیست تخمیر نیز بهترین انتخاب جهت تامین پروبیوتیک اعضای خانواده است. این محصول به بازسازی فلور نرمال گوارشی کمک نموده و به دنبال آن موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تعدیل سیستم ایمنی می‌شود.

قطره پدی لاکت زیست تخمیر در نهایت محصولی است که جهت بهبود نفخ و کولیک نوزادان مورد استقبال قرار گرفته است. این قطره از بروز بیماری، انواع آلرژی و اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در کودکان نیز پیشگیری می‌کند.

 

خرید محصولات زیست تخمیر

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات زیست تخمیر میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات زیست تخمیر

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند زیست تخمیر با بهترین قیمت می باشد.