در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند شوتال

شرکت پالیز طب شفق درسال 1383 موفق شد مجوز تولید ژل‌های لوبریکانت آمیزشی را کسب کند تا اولین تولید کننده این محصولات در ایران باشد.

بسیاری از افراد دچار خشکی واژن هستند و همین دلیل باعث شده است تا روابط دردناکی داشته باشند و نتوانند از رابطه شان لذت ببرند. روان کننده مصنوعی واژن یا همان ژل لوبریکانت می‌تواند به شما در کاهش درد حین مقاربت جنسی کمک کند و همچنین هنگام برقراری رابطه جنسی بیشتر تحریک شوید و لذت بیشتری هم ببرید. همچنین پوست واژن تان را نرم تر می‌کند و اصطکاک در رابطه جنسی را کاهش می‌‌دهد که همین مورد در رسیدن به ارگاسم موثر است.

 

ژل جنسی انواع مختلفی دارد: بر پایه آب، سیلیکون، روغن. ژل آمیزشی شوتال مدل Delight بر پایه آب است. این ژل می‌تواند در روابط جنسی مورد استفاده قرار بگیرد و روش‌های پیشگیری مثل استفاده از کاندوم را ایمن تر می‌کند و از پارگی آنها جلوگیری می‌کند. از دیگر مزایای این ژل‌های بر پایه آب می‌توان گفت که حساسیت زا نیستند، زود خاصیت شان را از دست نمی‌دهند و خیلی راحت از سطح بدن شسته می‌شوند.

بهترین محصولات شوتال

ژل لوبریکانت شوتال مدل Hot warmer حجم ۱۰۰ میلی لیتر

ژل لوبریکانت شوتال مدل ROMANTIC حجم ۱۰۰ میلی لیتر

ژل لوبریکانت شوتال مدل PLEASURE حجم ۱۰۰ میلی لیتر

ژل لوبریکانت تاخیری شوتال مدل LONG LOVE حجم ۱۰۰ میلی لیتر

 

خرید محصولات شوتال

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات شوتال میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات شوتال

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند شوتال با بهترین قیمت می باشد.