در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند مهدارو

مهد دارو توسط دکتر طاهر مهدلو در سال ۱۳۷۰ در زمینه تولیدوبسته بندی و عرضه بالک‌های دارویی و دارو‌های جالینوسی وگیا‌هان دارویی تاسیس شد. کیفیت محصولات این برند دارای گواهینامه بین لمللی ISO۹۰۰۱:۲۰۰۸ است. لازم به ذکر است این شرکت به منظور ارتقاء سطح کیفی و ایمنی دارویی بالا علاوه بر اخذ استاندارد GMP از سازمان غذا و دارو اقدام به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ISO۲۲۰۰۰:۲۰۰۵ نموده و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ آن شده است.

شرکت مهدارو از نخستين واحدهاي توليدي وبسته بندي ميباشد که نزديک به دو دهه درزمينه هاي گياهان داروئي وداروهاي جالينوسي و بالک هاي داروئي فعاليت مستمر و متعهدانه دارد.
شركت مهدارو دارای مزارع مختلفی در نقاط مختلف کشور میباشد و عملیات كاشت، داشت و برداشت اكثرگیاهان مورد مصرف خود را در این مزارع به شکل علمی و هم چنین عقد قرارداد كشت با تولیدكنندگان مجرب گیاهان دارویی در اقصی نقاط كشور، تهیه می نماید.

 

بهترین محصولات مهدارو

محلول گیاهی موضعی آدالیبور

روغن کرچک معطر مهدارو ۴۰ میلی لیتر

روغن بادام تلخ مهدارو ۶۰ میلی لیتر

روغن گلیسرین طبی مهدارو Mahdaru Glycerin Oi

 

خرید محصولات مهدارو

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات مهدارو میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات مهدارو

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند مهدارو با بهترین قیمت می باشد.