در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند میلوپا

برند میلوپا برندی معتبر در زمینه تولید انواع شیر خشک و سرلاک است. بنیانگذار این برند یک نانوا بود که اولین بار توانست با ترکیباتی منحصر به فرد شیرخشک را برای کودکان تولید کند. این برند فعالیت خود را در سال 1921 آغاز کرد و پس از توانست با تولید محصولاتش ویژه اش دنیا را شگفت زده کند. امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند و همین امر کیفیت و اثربخشی محصولات این برند را نشان می دهد. روند تولید این محصولات زیر نظر متخصصان زبده و حرفه ای قرار دارد و آنها تلاش می کنند تا با اعمال آزمایشات سخت بهترین محصولات را در اختیار کسانی قرار دهند که به سلامتی کودکان خود اهمیت می دهند.
برند میلوپا نخستین بار در سال 1921 توسط امیل پاولی در آلمان تولید شد. امیل پاولی و فیلیپ بندر نخستین تولید کنندگان شیر خشک بودند که ابتدا از این محصول شروع کرده و بعدها سرلاک را نیز به تولیدات خود افزودند.ببلاک محصولی از برند میلوپا است که طیف وسیعی از مواد مغذی و مهم که برای رشد و تغذیه نوزاد و کودک مهم است را ارائه می دهد. دوره های مختلف سنی کودکان نیازهای مختلفی به مواد غذایی دارند. میلوپا تولید کننده غذای کودک در تمامی رنج سنی و با توجه به جدول تغذیه در همان سن می باشد. هضم آسان، ترکیب فیبر و پری بیتوتیک منحصر به فرد موجود در این شیر خشک آن را به یکی بهترین محصولات برای تغذیه کودک از بدو تولد تا پایان دوسالگی نموده است.

 

 

بهترین محصولات میلوپا

شیر خشک ببلاک ۱ میلوپا مناسب از بدو تولد به بعد ۴۰۰ گرم

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا از بدو تولد به بعد ۴۰۰ گرم

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص رفلاکس ۴۰۰ گرم

شیر خشک ببلاک میلوپا مناسب از ۱ سالگی به بعد ۴۰۰ گرم

 

خرید محصولات میلوپا

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات میلوپا میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

 

قیمت محصولات میلوپا

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند میلوپا با بهترین قیمت می باشد.