نمایش 1–24 از 63 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند کارن

شركت داروسازی ومكمل هاي غذايي- حياتي كارن با مشاركت شركت Mass Global Nutrition كانادا با استفاده از بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه وارداتی از کمپانی های معتبر و به كارگيري كادر علمي مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهاي مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی و بیمارستانی ، اقدام به توليد انواع مكمل هاي غذايي ورزشی با نام تجاری PNCو داینامکس و همچنین دارو نموده است.

برند کارن

محصولات برند کارن

محصولات داروسازی کارن به طور کلی در چهار گروه مکمل های ورزشی، تندرستی، بیمارستانی و دارو طبقه بندی می شود.

مکمل هاى ورزشى

مکمل هاى ورزشى شرکت کارن تحت برند PNC تولید می شوند که قدیمى ترین و خوشنام ترین برند مکمل هاى ورزشى در ایران است و سال ها است که مورد تایید و استقبال متخصصین تغذیه ورزشى، پزشکان طب ورزشی، تیم هاى ملى و باشگاهى قرار گرفته است.
تمامی مکمل های PNC مورد تایید سازمان غذا و دارو بوده و از سمت فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ مورد تایید قرار گرفته اند.مکملهای تولیدی این برند به شرح زیرند:

کربو پروتئین
پروتئین بالا
کربوهیدرات
آمینو اسیدها
مکملهای قبل از تمرین
کراتین
مکمل های بعد از تمرین
چربی سوز
مکملهای ارتقا دهنده سلامتی
اسنک

مکمل هاى تندرستى

هم اکنون شرکت کارن با تولید بیش از59 مکمل تندرستی یکی از پیشروان این عرصه می باشد.
دو مکمل شناخته شده و محبوب اسلیم لست و گین آپ کودک از اولین مکمل هاى تندرستى کارن هستند.محصولات تندرستی برند کارن به شرح زیرند:

مکملهای افزایش وزن
مکملهای کاهش وزن
مکملهای کودک
مکملهای ارتقا دهنده سلامتی

مکمل هاى بیمارستانى

فرمولاهاى آماده گاواژ تولید شده در شرکت داروسازى کارن تحت عنوان انترامیل اولین فرمولاى گاواژ تولید شده در کشور مى باشد که با هدف کمک به وضعیت نامناسب تغذیه بیماران بسترى در بخش هاى مراقبت هاى ویژه، با کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجى و قیمت مناسب به بازار عرضه شده و هم اکنون با کسب رضایت و تایید متخصصین تغذیه و مراقبت هاى ویژه محبوب ترین و پر مصرف ترین فرمولاى گاواژ در ایران مى باشد.
با توجه به نیاز بیمارستان ها و بنا به درخواست متخصصین، محصولات هیلاژن، پیورپروتئین و کالرى میل نیز به سبد محصولات بیمارستانى کارن اضافه شده و هم اکنون در کنار انواع انترامیل جزو محصولات محبوب و پرفروش شرکت مى باشند.محصولات بیمارستانی این برند به شرح زیرند:

فرمولای آماده گاواژ
پروتئین
اسید آمینه
کربوهیدارت بیمارستانی

دارو

در حال حاضر 13 دارو تولید و در سراسر کشور در حال توزیع مى باشند و بیش از 47 دارو دیگر در دست تولید قرار دارند.محصولات دارویی این برند به شرح زیرند:

سولفا سالازین
کارنوفن کامپاند
والسارتان
اولیستات
کارنوفن
رزوواستاتین
پرگابالین

محصولات کارن

قیمت محصولات برند کارن

شما برای خرید محصولات مورد نیاز خود می توانید به محصولات کارن در داروخانه آنلاین یارافارما مراجعه نمایید. قیمت محصولات برند کارن بنا به کارآیی و ترکیباتی که دارند متفاوت است. قبل از خرید محصول مورد نظر با متخصص تغذیه و مربی خود مشورت نمایید تا بتوانید هر چه بهتر از محصولات پروتئین کارن استفاده کنید.

 

خرید محصولات کارن

برای مشاهده تمامی محصولات این برند می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات کارن میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.