در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش 24 48 72

 

خرید و قیمت محصولات برند کیتاریچ

کیتاریچ، با طیف متفاوت محصولات خود، در یک روز شلوغ کاری یا درسی می‌تواند انرژی طبیعی را سریع به شما بازگرداند و بارهای کیتاریچ برای افراد با سبک زندگی سالم و پر مشغله می‌تواند انتخاب مناسب، سریع و بدون دردسر برای تامین انرژی مورد نیاز جهت انجام فعالیت‌ و نیازهای تغذیه‌ای روزانه ذهن و بدن باشد.

 

پروتئین بار کیتاریچ

پروتئین بار کیتاریچ محصول غذایی سالم برای همه سنین و با هر سلیقه‌ای است.  این بیسکوئیت بار حاوی ۳۵ درصد پروتئین که برای ورزشکاران و کسانی که فعالیت‌های ورزشی سنگینی دارند بسیار مناسب است. پروتئین در بدن به ایجاد عضله کمک می‌کند و به همین علت این خوراکی با داشتن مقادیر زیادی از این ماده می‌تواند برای ورزشکاران مفید باشد.

محصولات پروتئین بار کیتاریچ با سه طعم بادام زمینی، سیب و دارچین و زرد آلو و آلو روانه بازار شده است. طعم بادام زمینی با روکش شکلات تلخ مخصوص ورزشکاران است زیرا بادام زمینی سرشار از کربوهیدرات و شکلات تلخ هم در افزایش متابولیسم و افزایش انرژی موثر است. هر سه طعم یاد شده دارای روکش شکلات تلخ هستند که نسبت به شکلات عادی قند کمتری دارد.

پروتئین بار کیتاریچ

 

دلیل مفید بودن پروتئین بار

برخی مواقع شاید به اندازه کافی وقت خوردن صبحانه را نداشته باشیم و بدون صرف آن به محل کار، دانشگاه یا باشگاه برویم که اشتباه بزرگی است. با اینحال مصرف بیسکوئیت‌های غلات و پروتئین بار مانند کیتاریچ می‌تواند تا حدود زیادی انرژی مورد نیاز صبحگاهی را برای بدن و عضلات فراهم کند. در واقع چنین محصولاتی به صبحانه‌های آماده معروف هستند چون ترکیبی از پروتئین، غلات پرک شده با شیرکاکائو و دیگر ترکیبات افزودنی انرژی زا هستند. همچنین با بسته بندی شکیل و خاصی که دارند همه سنین را مجذوب خود می‌کند.

 

ویژگی های پروتئین بار کیتاریچ

دارای طعم‌های متنوع سیب و دارچین، بادام زمینی، زرد آلو و آلو

حاوی ۳۵ درصد پروتئین

مخصوص ورزشکاران

میان وعده‌ای سالم

غلات بار کیتاریچ

 

غلات بار، سریال بار کیتاریچ

غلات در واقع گونه ای از خانواده گندمیان هستند که گیاهان علفی تک لپه ای بوده و دانه‌های ریز آنها مصرف خوراکی دارند. در محصول یاد شده غلات جو دو سر و پرک ذرت وجود دارد. غلات‌ها برای انسان منبع انرژی هستند.

محصولات غلات بار کتاریچ در طعم های ۵ میوه خشک، ۵ توت جنگلی، کرن بری و پرتقال، ۳ مغز خوراکی، ۵ مغز خوراکی، موزی و مینی میکس موجود می باشد.

خرما بار کیتاریچ

 

خرمابار کیتایریچ

بار خرما کتاریچ در طعم های قهوه و نارگیل، پسته و قیسی و پسته و کرن بری به بازار عرضه شده است.