در حال نمایش 23 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند گل دارو

شركت داروسازی گیاهی گل دارو در راستای احیاء طب سنتی و گیاه درمانی علمی در کشــور در سال ۱۳۶۲ دراصفهـــان تاسیس و ابتدا تولیدات خود را با فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و دارو های گیاهی خشک استاندارد شروع نمود و پس از تلاش بسیار در سال ۱۳۶۹ موفق به تولید فرآورده های داروئی گیاهی به فرم قطره گردید. در سال ۱۳۷۲ شركت گل دارو در واحد مجهزتر و جدید فعلی خود در زمینی به مساحت ۲۱۰۰۰ مترمربع با زیر بنای ۲۸۴۰۰ متر مربع مستقر گردید و از سال ۱۳۷۶ تولید داروهای گیاهی را به فرم های داروئی قطره، شربت، قرص،كپسول، ژل،کرم،پماد واسپری شروع نمود.اكنون محصولات گل دارو با بهره گیری از جدیدترین فن آوری داروسازی دنیا و استفاده از با كیفیت ترین مواد اولیه تولید و به بازار داروئی ایران و چندین كشور آسیائی و اروپایی عرضه می گردد.

برند گل دارو

از ویژگی‌های مثبت شرکت گل دارو دارا بودن آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و کنترل مجهز به پیشرفته‌ترین ابزار و ادوات علمی روز دنیا است. همچنین این کمپانی با رعایت دستورالعمل‌های استاندارد داروسازی، سازمان بهداشت جهانی و دریافت پروانه ISO-۹۰۰۱:۲۰۰۸ در ارتباط نزدیک پژوهشی با معتبرترین مراکز علمی، داروسازی و تحقیقاتی جهان است. از همه مهم‌تر شرکت گل دارو دارای مزارع مختلفی در نقاط استان اصفهان است و عملیات کاشت، داشت و برداشت اکثر گیاهان مورد مصرف خود را در این مزارع به شکل علمی تهیه می‌نماید.

محصولات برند گل دارو

محصولات گل دارو

شرکت داروسازی گلدارو بیش از ۱۰۰ داروی گیاهی که مصوب وزارت بهداشت و درمان هستند را به فرم‌های دارویی مختلف عرضه می‌نماید. همچنین با رعایت دقیق قوانین GMP و ضوابط WHO در ساخت و کنترل داروها و رعایت نظام‌های مدیریتی مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱۲۰۰۸، در شمار شرکت‌های با فناوری روز دنیا در صنعت داروسازی ایران محسوب می‌شود. به طور کلی دسته بندی تولیدات این برند شامل موارد ذیل می‌شود:

کلیه و مجاری ادراری

نوزادان و کودکان

محصولات جنسی

دهان و دندان

مغز و اعصاب

پوست و مو

زنان و زایمان

اسکلتی

تنفسی

داخلی

 

بهترین محصولات گل دارو

قرص روکشدار پرفوران گل دارو ۳۰ عددی

قطره آنتی میگرن گل دارو ۳۰ میلی لیتری

ژل فیتوگلوکزامین گل دارو ۳۰ گرمی

کپسول ایمونستیم طلایی گل دارو ۳۰ عددی

خرید محصولات گل دارو

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات گل دارو میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

قیمت محصولات گل دارو

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند گل دارو با بهترین قیمت می باشد.