در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 24 48 72

معرفی برند عبیدی

داروسازی دکتر عبیدی یکی از برندهای به نام ایرانی است که بیش از 75 سال است در زمینه تولید محصولات دارویی و سلامتی فعالیت دارد. این برند در رسالت خود اعلام می کند که تمامی انسان ها فارغ از هر رنگ و نژادی که دارند این حق را دارند که سالم زندگی کنند و این برند در تلاش است تا با تولید محصولات دارویی این حق را برای تمامی افراد ایجاد کند. محصولات شرکت داروسازی دکتر عبیدی مطابق با استانداردهای روز دنیا و پیروی از نتایج بدست آمده از آخرین تحقیقات علمی تولید می شوند و همین امر سبب شده است این محصولات به محصولات ویژه بازار ایرانی تبدیل شوند. این برند در آرمان های خود به دنبال ساخت جامعه ای سالم است و تا به حال توانسته است بخش اعظمی از این آرمان را محقق سازد.

داروسازی دکتر عبیدی (Abidi) عضوی از گروه کوبل است. گروه کوبل، به عنوان گروهی پیشرو در صنعت دارو و سلامت با ساختاری یکپارچه و با همکاری چندین شرکت بین المللی مانند سانوفی، آسترازنکا، نوارتیس و سینتون در حال فعالیت است. این گروه متشکل از داروسازی دکتر عبیدی و شرکت‌های کوبل دارو و آدورا طب است.
گردهم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به هدفی بزرگ ضرورت دارد. در داروسازی دکتر عبیدی، مدیران ارشد مجموعه ای دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

 

بهترین محصولات عبیدی

یکی از محصولات محبوب این کمپانی فروفورت گاین است که یک مکمل آهن بوده و باعث تامین آهن مورد نیاز بدن و پیشگیری از ابتلا کم خونی ناشی از فقر آهن می شود. این محصول حاوی فروس گلایسین سولفات و فولیک اسید که در بهبود فقر آهن و کم خونی ناشی از سوء تغذیه، بسیار موثر می باشد.

محصولات عبیدی

محصولات این برند به شرح زیر هستند:

محصولات دارویی روانپزشکی

محصولات دارویی مغز و اعصاب

محصولات دارویی قلب و عروق

محصولات دارویی دیابت

محصولات دارویی کلیه و مجاری ادراری

محصولات دارویی ضد آلرژی

محصولات دارویی تنفسی

محصولات دارویی عفونی

محصولات دارویی درمان سرطان

انواع مکمل ها و ویتامین ها

محصولات دارویی درمان سرما خوردگی

محصولات دارویی تسکین درد

محصولات دارویی گوارشی

محصولات دارویی کودکان

محصولات دارویی این شرکت کیفیت بسیار بالایی دارند و متخصصان این برند دائما میزان اثربخشی آنها را مورد آزمایش قرار می دهند تا در پایان محصولاتی ویژه را به بازار عرضه کنند.

خرید محصولات عبیدی

برای خرید و مشاهده تمامی محصولات این برند از داروخانه آنلاین یارافارما می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت و مشخصات محصولات عبیدی میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید و فراموش نکنید که نظرات خود را درباره محصول برای ما به اشتراک بگذارید.

قیمت محصولات عبیدی

داروخانه آنلاین یارافارما ارائه کننده محصولات برند عبیدی با بهترین قیمت می باشد.